AUTOGA ÜRITUSELE! Ivo Linna & Supernova maailma suurima virtuaalkooriga

Kuupäev

17.05.2020

Tallinna Lauluväljak ja Apollo Autokino kutsuvad enneolematule eriolukorra lõpukontserdile pühapäeval algusega kell 18:45 mis toob laulukaare alla üheks virtuaalseks hetkeks ja lauluks tuhanded koorilauljad, kelle esituses kõlab Alo Mattiiseni laul “Isamaa ilu hoieldes. Vaenlase vastu võideldes“. Koorilaulule järgneb Ivo Linna ja ansambel Supernova kontsert. Sündmust kannab kohapeal üle Eesti Televisioon.
 

Tegemist on maailmas seni suurima virtuaalseid teid pidi sündinud live kontserdiga, millega paneb Eesti kui maailmas tuntud digiriik proovile oma tehnilise ja digitaalse võimekuse, tuua mõneks hetkeks kokku võimalikult suure osa inimestest. Muutunud elukorraldusest hoolimata on meil võimalik siiski kokku tulla.
 

Seoses teleülekandega palume kõikidel külalistel saabuda kohale kell 17:45, et jõuda õigeks ajaks parkimiskohale.
 

Autod pargitakse saabumise järjekorras. Esimesed pääsevad ette ritta.
 

Tallinna Lauluväljakule sisenedes valideeritakse pileteid kontaktivabalt viipega läbi autoakna, mille järel suunatakse auto ettenähtud parkimiskohale. Apollo Autokino turvalisust aitab tagada Meeskond Security OÜ, kelle liiklust reguleerivaid märguandeid tuleb klientidel järgida.
 

Apollo Autokino kontserdilt ei puudu ka klassikaline popkorn. Koostöös Bolt Foodiga pakume muusika-ja filmisõpradele innovaatilist kontaktivaba tootemüüki, milleks tuleb külastajal valida Bolt Foodi rakendusest meelepärane snäkk, tasuda läbi rakenduse ning seejärel tuuakse tellitud kinosnäkk või karastusjook otse autoni. Tootevalik on mitmekesine, alustades popkornist ja lõpetades magusate suupistete ning kohviga. Tellimuste täitmisega alustatakse kohe pärast seansi algust, kui kõik autod on pargitud.
 

Autost väljumine on kontserdi vältel keelatud v.a terviseprobleemide või WC külastamise korral.
 

Sündmus sünnib era- ja avaliku sektori koostööna. Idee autor ja algataja on Lehari Kaustel (Royal Experience). Kontsert valmib koostöös: Eesti Rahvusringhääling, Eesti Kooriühing, Tallinna Lauluväljak, Telia, Eventech, ProLab, Miltton, Apollo Kino ja Valge Klaar.

 

OSTA PILET SIIT!

Kuupäev

17.05.2020

ad

Jälgi Tallinna Lauluväljakut veebis