Korraldad firma jõulupidu? Lauluväljaku tarvikute rent tuleb appi

Suvi oli äge ja sügis on mõnus, aga mis peamine – ootamatult on kätte jõudnud SEE aeg aastas. Just nii. Aeg, mil pannakse paika nii oma pere kui firma jõulupidustuste plaanid. Sest ega tali taeva jää ning meeleolukas jõuluaeg koputabki juba varsti uksele. Lauluväljakul on Sulle selles osas palju pakkuda. Näiteks on meil suur-suur ladu, mille peamine eesmärk on tarvikute rent neile, kes seda vajavad.

Kuna elutempo on meil kõigil pigem kiire, siis on jõulupeod suurepärane viis kõik oma lähedased kokku kutsuda, et ühiselt aega veeta.

 

Firma jõulupeod on oluline osa ka ettevõtte kultuurist ja omavahelisest lävimisest. See annab võimaluse oma töötajaid möödunud aasta ja suure pingutuse eest tänada ning ühiselt järgmisesse aastasse vaadata ja eesootavaid plaane piiluda. Sageli on jõulupeod ka need firmaüritused, kuhu on oodatud ka töötajate pered.
 

Ja kuna rahvast on sel juhul oodata palju, tuleks aegsasti mõelda sellele, kus ja kuidas suurejoonelist pidu võiks korraldada. Tallinna Lauluväljakul on suur ladu, kus on meeletu hulk erinevaid tarvikuid, mida me soovijaile heal meelel ka välja rendime.
 

Tarvikute rent: millised on Sinu võimalused?

 • Mööbel: lauad, pingid, toolid ja diivanid. Lisaks ka garderoobisüsteemid.
 • Valgus- ja helitehnika, et pidu oleks võimalikult vinge, nauditav ja meeldejääv.
 • Lava ja piirded, kui on plaanis suuremat sorti üritus ning kõned ja esinejad.
 • Prügikastid ja tuhatoosid.
 • Muu inventar: dekoratsioonid, erinevad juhtmed ja jaoturid, raadiosaatjad ja muude vajalike tarvikute rent.

NB! Aitame vajadusel ka transpordiga!

3 ägedat jõulupeo ideed:

 • Heategevuslik pidu. Vali välja üks (või mitu!) abi vajavat organisatsiooni, kaasa nad oma ettevõtte pidustusesse ning annetage firma poolt nende eesmärgi jaoks raha. Kutsu sama tegema ka kõiki ettevõtte töötajaid.

   

  Või korraldage pühade puhul päris oma supiköök. Head teha saab edaspidi teha ka väljaspool jõuluaega, miks mitte kaasata see üllas mõtte- ja tegutsemisviis oma ettevõtte DNAsse.

 • Pidutse nagu 1999. aastal! Sest 90ndad on endiselt moes. Punkt. Korralda retrohõnguline ja vaieldamatult meeleolukas pralle, millest räägitakse kontori kööginurgas veel jaanipäevani välja!
 • Kuna firmade tiimid muutuvad päev-päevalt üha rahvusvahelisemaks, siis võiks ju korraldada “Jõulupühad ümber maailma” stiilis peo, kus kõik pakutavad toidud, mängud, kombed jms on meeskonnaliikmete kodukandist pärit.

 

Lisanipid parima firmapeo õnnestumiseks:

 • Korralda pidu reedel, et tiim saaks seda täiel rinnal nautida, ega peaks järgmise hommiku pärast muret tundma. Lisaks saavad nad siis lipsu veidi rohkem lõdvaks lasta ning nädalavahetusel end uueks töönädalaks välja puhata.
 • Organiseeri peokülalistele koju minekuks transport. See võib olla näiteks Taxify või Uber, mis pakub mugavat sõidujagamisteenust. Või renditud mikrobussid.
 • Korralda lastehoiu võimalus neile, kes tahavad täielikult lõõgastuda ega soovi oma lapsi jõulupeole kaasa võtta.
 • Kirss tordil oleks kindlasti järgmisel päeval kodu ukse ette toodav toitainerikas ja maitsev hommikusöök. Ka siin saab Sind aidata moodne maailm, näiteks Wolt või mõni muu kiire ja mugav toidu kojukandeteenus.

Vajad abi peo korraldamisel? Võta meiega julgelt ühendust!